Повернутися до звичайного режиму
Підписатися на RSS

Порядок організації дистанційного навчання врегульовано Положенням про дистанційне навчання - wym-1570514404487 (наказ МОН від 25.04.2013 № 466).

Що таке дистанційне навчання

Дистанційне навчання — це індивідуалізований процес набуття знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини, який відбувається за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників освітнього процесу у спеціалізованому середовищі, що функціонує на базі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій.

Мета дистанційного навчання — надати освітні послуги, застосовуючи у навчанні сучасні інформаційно-комунікаційні технології: за певними освітніми або освітньо-кваліфікаційними рівнями.

Хто може навчатися дистанційно

Використання технологій дистанційного навчання зорієнтоване на такі категорії учнів (вихованців), як-от:

- особи з особливими потребами;

- обдаровані діти та молодь, які спроможні самостійно або прискорено опанувати навчальні програми;

- особи, які проживають у географічно віддалених і важкодоступних до закладу освіти населених пунктах;

- громадяни України, які тимчасово або постійно проживають за кордоном.

Перелік документів для зарахування до школи на дистанційне навчання

1) заява,

2) свідоцтво про народження дитини або паспорт, ідентифікаційний код

3) фото,

4) електронна пошта Gmail,

5) для учнів 10 класів копію свідоцтва про базову середню освіту України (9 клас).

З усіх питань звертатися до заступника директора ЗОШ № 7: Ющенко Олена Богданівна, моб.тел./Viber (066)2888146, e-mail: zosh7.nikolaev@gmail.com

Увага!Особи з неконтрольованих територій або з населених пунктів на лінії зіткненняможуть подати скановану копію документів електронною поштою на e-mail школи zosh7.nikolaev@gmail.com