Педагогічний колектив закладу
Манзарук Світлана Михайлівна | вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, вчитель - методист, нагороджена грамотою МОН України. |
Москаленко Алла Олександрівна | вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, керівник М/О класних керівників |
Серхіванова Валентина Федорівна | вчитель фізики та астрономії, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, керівник наукового товариства. |
Іванова Ірина Анатоліївна | вчитель географії, історії, спеціаліст вищої категорії, вчитель – методист, нагороджена грамотою МОН України, переможець обласного конкурсу відеоматеріалів “ Педагогічний досвід освітян регіону - 2011”. |
Кузьменко Тетяна Борисівна | вчитель біології, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, керівник М/О вчителів біології ЗНЗ Центрального району. |
Тертична Світлана Іванівна | вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, керівник М/О вчителів гуманітарного циклу. |
Малакова Лариса Петрівна | вчитель російської мови та світової літератури, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. |
Атрощенко Тетяна Михаілівна | вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії. |
Шрамова Олена вікторівна | практичний психолог, вчитель російської мови та зарубіжної літератури, спеціаліст І категорії. |
Коношенко Олена Володимирівна | вчитель інформатики, математики, спеціаліст І категорії. |
Розуменко Леся Володимирівна | вчитель історії та правознавства, спеціаліст вищої категорії. |
Кохановська Анастасія Станіславівна | вчитель хімії та біології, спеціаліст. |
Демчук Олена Олегівна | педагог-організатор, вчитель англійської мови, спеціаліст. |
Мойсійчук Олександр Володимирович | вчитель фізичної культури, предмету "Захист України" та трудового навчання, керівник гуртків "Юний стрілець", "Влучний стрілець", "Захисних Батьківщини", спеціаліст ІІ категорії. |
Ступіна Ольга Миколаївна | вчитель фізичної культури, керівник гуртка "Загальна фізчна підготовка з елементами рукопашного бою", спеціаліст ІІ категорії. |
Петренко Рената Юріївна | вчитель обслуговуючої праці та образотворчого мистецтва, спеціаліст І категорії. |
Павлова Ніна Володимирівна | вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, керівник М/О вчителів початкових класів, нагороджена грамотами міського та обласного управління освіти. |
Печериця Людмила Миколаївна | вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. |
Прокопович Ліана Олександрівна | вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії. |
Миткевич Ганна Михайлівна | вчитель початкових класів, української мови та літератури, спеціаліст І категорії. |
Забродська Олеся Григорівна | вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії. |
Пастернак Марина Юріївна | вчитель початкових класів, спеціаліст. |
Кацавет Валентина Миколаївна | вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. |
Москальова Олена Михайлівна | асистент вчителя, вчитель української мови та літератури, соціальний педагог, керівник гуртка "Юний журналіст", спеціаліст. |
Підгорна Ірина Василівна | асистент вчителя, вихователь ГПД, спеціаліст ІІ категорії. |
Зубченко Світлана Михайлівна | асистент вчителя, спеціаліст І категорії. |
Гордійчук Вікторія Миколаївна | асистент вчителя, вчитель музики, спеціаліст. |
Келіна Анна Євстахіївна | асистент вчителя, спеціаліст. |
Руссу Анна Олександрівна | вчитель англійської мови, спеціаліст. |
Соловей Галина Валеріївна | асистент вчителя, спеціаліст. |
Сенкевич Вікторія Анатоліївна | вчитель англійської мови, спеціаліст І категорії. |
Пашковська Альона Володимирівна | асистент вчителя, спеціаліст. |