Щороку на виконання річного плану роботи школи, робочого навчального плану адміністрацією закладу проводяться моніторингові дослідження результатів навчальних досягнень учнів школи.

/Files/Снимок12345.PNG

/Files/Снимок23.PNG

Порівняльний аналіз середніх показників минулого та поточного років показує стабільність навчальних досягнень учнів: високий (7,6%), достатній ( 33%) та середній ( 39%); позитивну динаміку результативності участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіадах, в інтелектуальних конкурсах .

Але вчителям школи потрібно продовжити роботу з учнями, які знаходяться на початковому рівні навчання, проводити додаткові заняття та консультації для учнів школи, особливу увагу приділити навчальним досягненням учнів випускних класів, вжити заходи щодо підвищення якості знань учнів.

Діяльність педагогічного колективу школи спрямована на розвиток творчого потенціалу особистості, створення сприятливих умов для навчання і виховання інтелектуальних і творчо обдарованих дітей. Так, у 2019/2020 н.р., у порівнянні з минулим навчальним роком, кількість переможців районних олімпіад та інтелектуальних конкурсів стабільна.

/Files/Снимок12.PNG

Моніторинг якості освіти за 2019/2020 н. р. - wym-1606398148767