Педагогічний колектив закладу

/Files/images/Презентация1.jpg

Манзарук
Світлана Михайлівна

вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, вчитель - методист, нагороджена грамотою МОН України.
Москаленко Алла Олександрівнавчитель математики, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, керівник М/О класних керівників
Серхіванова
Валентина Федорівна

вчитель фізики та астрономії, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, керівник наукового товариства.
Іванова
Ірина Анатоліївна
вчитель географії, історії, спеціаліст вищої категорії, вчитель – методист, нагороджена грамотою МОН України, переможець обласного конкурсу відеоматеріалів “ Педагогічний досвід освітян регіону - 2011”.
Кузьменко
Тетяна Борисівна
вчитель біології, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, керівник М/О вчителів біології ЗНЗ Центрального району.
Тертична
Світлана Іванівна
вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, керівник М/О вчителів гуманітарного циклу.
Малакова
Лариса Петрівна
вчитель російської мови та світової літератури, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
Атрощенко
Тетяна Михаілівна
вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії.
Шрамова
Олена вікторівна

практичний психолог, вчитель російської мови та зарубіжної літератури, спеціаліст І категорії.
Коношенко
Олена Володимирівна
вчитель інформатики, математики, спеціаліст І категорії.
Розуменко
Леся Володимирівна
вчитель історії та правознавства, спеціаліст вищої категорії.
Кохановська
Анастасія Станіславівна
вчитель хімії та біології, спеціаліст.
Демчук Олена Олегівнапедагог-організатор, вчитель англійської мови, спеціаліст.
Мойсійчук
Олександр Володимирович
вчитель фізичної культури, предмету "Захист України" та трудового навчання, керівник гуртків "Юний стрілець", "Влучний стрілець", "Захисних Батьківщини", спеціаліст ІІ категорії.
Ступіна
Ольга Миколаївна
вчитель фізичної культури, керівник гуртка "Загальна фізчна підготовка з елементами рукопашного бою", спеціаліст ІІ категорії.
Петренко
Рената Юріївна
вчитель обслуговуючої праці та образотворчого мистецтва, спеціаліст І категорії.
Павлова
Ніна Володимирівна
вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, керівник М/О вчителів початкових класів, нагороджена грамотами міського та обласного управління освіти.
Печериця
Людмила Миколаївна

вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
Прокопович Ліана Олександрівнавчитель початкових класів, спеціаліст І категорії.
Миткевич
Ганна Михайлівна
вчитель початкових класів, української мови та літератури, спеціаліст І категорії.
Забродська
Олеся Григорівна

вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії.
Пастернак
Марина Юріївна
вчитель початкових класів, спеціаліст.
Кацавет
Валентина Миколаївна
вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
Москальова
Олена Михайлівна
асистент вчителя, вчитель української мови та літератури, соціальний педагог, керівник гуртка "Юний журналіст", спеціаліст.
Підгорна
Ірина Василівна

асистент вчителя, вихователь ГПД, спеціаліст ІІ категорії.
Зубченко
Світлана Михайлівна
асистент вчителя, спеціаліст І категорії.
Гордійчук
Вікторія Миколаївна
асистент вчителя, вчитель музики, спеціаліст.
Келіна
Анна Євстахіївна
асистент вчителя, спеціаліст.
Руссу Анна Олександрівнавчитель англійської мови, спеціаліст.
Соловей Галина Валеріївнаасистент вчителя, спеціаліст.
Сенкевич
Вікторія Анатоліївна
вчитель англійської мови, спеціаліст І категорії.
Пашковська
Альона Володимирівна
асистент вчителя, спеціаліст.
Кiлькiсть переглядiв: 1644