Інформаційна довідка

Наша адреса: м. Миколаїв

вул. Потьомкінська, 45/47

Вчителі школи використовують в своїй роботі елементи освітніх технологій:

• Використання ІКТ на уроках

• Технологія проектного навчання

• Технологія проблемного навчання

• Ігрові технології навчання

• Технологія розвитку критичного мислення

• Технологія індивідуалізації навчання

• Технологія адаптивної системи навчання

• Технологія особистісно - орієнтованого навчання

Галерея "Шкільне життя"

Сутність досвіду полягає в особливостях проектування педагогічного процесу, який базується на основі раціонального поєднання елементів названих інноваційних технологій, традиційних засобів навчання та розвитку особистості.

Огляд майстер –класів

• «Методика застосування мультимедійних презентацій на уроках»

- Ізмайлова Г.І., вчитель історії, вища категорія, вчитель – методист, відмінник освіти;

- Іванова І.А., вчитель географії, вища категорія, вчитель – методист;

- Кузьменко Т.Б., вчитель біології, вища категорія, старший вчитель;

- Серхіванова В.Ф., вчитель фізики, вища категорія.

• «Формування ключових компетентностей через використання ІКТ в навчальному процесі»

- Москаленко А.О., вчитель математики, вища категорія, старший вчитель;

- Манзарук С.М., вчитель математики, вища категорія, вчитель – методист;

- Павлова Н.В., вчитель початкових класів, вища категрія, старший вчитель.

• «Створення відеороликів в програмі Windows MovieMaker»
  • «Комп’ютерний дизайн уроку»

- Іванова І.А., вчитель географії, вища категорія, вчитель – методист.

Для перегляду історії закладу, перейдіть до розділу сайту "Історія".

Для перегляду інформації про адміністративний склад, перейдіть до розділу сайту "Адміністрація".

Для перегляду інформації про вчителів, перейдіть до розділу сайту "Педагогічний колектив".

Школа плідно співпрацює з філією обласної дитячої та юнацької бібліотеки,Миколаївським національним університетом імені В.О. Сухомлинського,Миколаївською філією Київського національного університету культури і мистецтв,Миколаївським державним вищим училищем культури,Миколаївським державним аграрним університетом,Спортивний клуб «Рысь»,Товариством Червоного Хреста України, Центральною міською бібліотекою для дорослих ім. М.Л. Кропивницького, дошкільними навчальними закладами № 70, 22, 115, 145.

Участь та перемоги у різноманітних конкурсах

6 учнів навчального закладу займаються в МАН.

ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з історії - Крайтор Ольга (8А клас).

ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з математики - Батченко В'ячеслав (9А клас).

ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з математики - Гребеник Олександр (5А клас).

ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з фізики - Шленскова Наталя (9А клас).

ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з фізики - Крайтор Ольга (8А клас).

ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з біологія – Іваненко Валентина (8А клас).

ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з предмету Я і Україна - Носенко Аліна (4А клас).

ІІІ місце у районних змаганнях загонів ЮІР.

ІІІ місце районні змагання загонів ДЮП.

ІІ місце в районних змагання агітбригад «Молодь обирає здоров'я».

ІІІ місце у конкурсі «Сяйво доброти» (робота Вєлі Шахмамєдова 7 А клас).

ІІІ місце у конкурсі малюнків «Хай завжди буде сонце» ( робота Шрамової Вікторії 8 А клас).

І місце у міському фотоконкурсі «Молодь обирає здоров'я» (Асташкін Артем 1 А клас).

Кiлькiсть переглядiв: 2028